SRN4018-1R0Y
MFR.Part #
SRN4018-1R0Y
JLCPCB Part #
C2047333
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 23mΩ 3.7A 4.2A ±30% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS