SRN4012T-1R5M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRN4012T-1R5M
JLCPCB Part #
C2044876
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 2.2A 2A 50mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS