SRN3030HA-2R2Y
MFR.Part #
SRN3030HA-2R2Y
JLCPCB Part #
C5760138
Package
1212
Description
2.1A 2.2uH 3.5A 85mΩ AEC-Q200 ±30% 1212 Power Inductors ROHS