SRN3015TA-4R7M
MFR.Part #
SRN3015TA-4R7M
JLCPCB Part #
C2043049
Package
SMD,3x3mm
Description
1.2A 1.2A 120mΩ 4.7uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS