SRN1060-101M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRN1060-101M
JLCPCB Part #
C2050993
Package
SMD,10x9.8mm
Description
1.7A 1.7A 100uH 210mΩ ±20% SMD,10x9.8mm Power Inductors ROHS