SRF7035A-701Y
MFR.Part #
SRF7035A-701Y
JLCPCB Part #
C3211552
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 15mΩ 2 4A 500V 700Ω@100MHz 7uH@100kHz 80V SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS