SRF7035A-132Y
MFR.Part #
SRF7035A-132Y
Description
-40℃~+125℃ 1.3kΩ@100MHz 10.4uH@100kHz 10MΩ 2 2.5A 25mΩ 500V 80V - Common Mode Filters ROHS