SRF4532-1R0Y
MFR.Part #
SRF4532-1R0Y
JLCPCB Part #
C5907351
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 1.2A 10MΩ 120mΩ 125V 1uH@100kHz 2 50V 68Ω@10MHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS