SRF4530A-510Y
MFR.Part #
SRF4530A-510Y
JLCPCB Part #
C2162866
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-55℃~+150℃ 10MΩ 1Ω 2 230mA 3.5kΩ@10MHz 50V 51uH@100kHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS