SRF3225AB-101Y
MFR.Part #
SRF3225AB-101Y
JLCPCB Part #
C3211219
Package
SMD-4P,3.2x2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 100mA 100uH@100kHz 10MΩ 2 3.5Ω 5.5kΩ@10MHz 50V SMD-4P,3.2x2.5mm Common Mode Filters ROHS