SRF2012-201Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRF2012-201Y
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 125V 200Ω@100MHz 330mA 350mΩ 50V - Common Mode Filters ROHS