SRF1280A-4R7Y
MFR.Part #
SRF1280A-4R7Y
JLCPCB Part #
C7084477
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
13.5mΩ 16.5A 4.7uH 8.25A AEC-Q200 ±30% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS