SRF1280A-1R5Y
MFR.Part #
SRF1280A-1R5Y
JLCPCB Part #
C3273506
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
1.5uH 13.5A 31.1A 7.6mΩ AEC-Q200 ±30% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS