SRF1280-100M
MFR.Part #
SRF1280-100M
JLCPCB Part #
C3273525
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
10uH 11.2A 24.1mΩ 6.04A ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS