SRF1260A-1R5Y
MFR.Part #
SRF1260A-1R5Y
JLCPCB Part #
C5907336
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
1.5uH 13.8A 18.3A 7.3mΩ AEC-Q200 ±30% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS