SRF1260-221M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRF1260-221M
JLCPCB Part #
C6496098
Package
SMD-4P,12.5x12.5mm
Description
1.19A 1.51A 220uH 354mΩ ±20% SMD-4P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS