SRF1206A-701Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRF1206A-701Y
JLCPCB Part #
C3212006
Package
SMD-4P,12x11mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 2 500V 6mΩ 700Ω@100MHz 80V 8A 9uH@100kHz SMD-4P,12x11mm Common Mode Filters ROHS