SRF0905A-202Y
MFR.Part #
SRF0905A-202Y
JLCPCB Part #
C2662506
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2mH@100kHz 3kΩ@5MHz 420mΩ 500V 600mA 80V SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS