SRF0905-472Y
MFR.Part #
SRF0905-472Y
JLCPCB Part #
C3211326
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+105℃ 2 4.7mH@100kHz 400mA 4kΩ@300kHz 500V 80V 900mΩ SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS