SRF0905-471Y
MFR.Part #
SRF0905-471Y
JLCPCB Part #
C2651142
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+105℃ 1.1A 140mΩ 1kΩ@20MHz 2 470uH@1kHz 500V 80V SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS