SRF0905-202Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRF0905-202Y
JLCPCB Part #
C2651160
Package
SMD-4P,9.2x6mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2mH@1kHz 3kΩ@5MHz 420mΩ 500V 600mA 80V SMD-4P,9.2x6mm Common Mode Filters ROHS