SRF0703-8R2M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRF0703-8R2M
JLCPCB Part #
C6824485
Package
SMD-4P,7.6x7.6mm
Description
2.19A 2.66A 77.2mΩ 8.2uH ±20% SMD-4P,7.6x7.6mm Power Inductors ROHS