SRF0602-820Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRF0602-820Y
Description
-40℃~+105℃ 2 20mΩ 220Ω@3MHz 250V 300mA 50V 82uH@10kHz - Common Mode Filters ROHS