SRF0504-152Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRF0504-152Y
JLCPCB Part #
C2662208
Package
SMD-4P,5x4.8mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5kΩ@100MHz 100mΩ 125V 1A 2 3.6uH@100kHz 50V SMD-4P,5x4.8mm Common Mode Filters ROHS