SRE6603-682M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRE6603-682M
JLCPCB Part #
C2052653
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
19mA 25Ω 40mA 6.8mH ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS