SPB1005-R10M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SPB1005-R10M
JLCPCB Part #
C17623893
Package
SMD,10.2x7mm
Description
0.35mΩ 100nH 53A 73A ±20% SMD,10.2x7mm Power Inductors ROHS