SMLJ58A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ58A-Q
JLCPCB Part #
C3708595
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 32A 3kW 58V 64.4V 93.6V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS