SMLJ51CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ51CA
JLCPCB Part #
C1973752
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 36.4A 3kW 51V 62.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS