SMLJ51A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ51A-QH
JLCPCB Part #
C1983285
Description
-55℃~+150℃ 107.1V 182A@8/20us 2uA 3kW 51V 62.7V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS