SMLJ45CA-QH
MFR.Part #
SMLJ45CA-QH
JLCPCB Part #
C1983786
Description
-55℃~+150℃ 206.5A@8/20us 2uA 3kW 45V 55.3V 94.5V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS