SMLJ45A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ45A-Q
JLCPCB Part #
C1983046
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 206.5A@8/20us 2uA 3kW 45V 55.3V 94.5V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS