SMLJ43CA-QH
MFR.Part #
SMLJ43CA-QH
JLCPCB Part #
C1983923
Description
-55℃~+150℃ 216A@8/20us 2uA 3kW 43V 52.8V 90.2V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS