SMLJ30CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ30CA-QH
JLCPCB Part #
C1983807
Description
-55℃~+150℃ 2uA 30V 310A@8/20us 36.8V 3kW 62.9V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS