SMLJ30A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ30A-Q
JLCPCB Part #
C3702744
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 30V 33.3V 3kW 48.4V 62A TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS