SMLJ28CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ28CA-QH
JLCPCB Part #
C1983806
Description
-55℃~+150℃ 28V 2uA 330.5A@8/20us 34.4V 3kW 59V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS