SMLJ15CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ15CA-Q
JLCPCB Part #
C1974643
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 15V 18.5V 2uA 31.7V 3kW 615A@8/20us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS