SMLJ14CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ14CA-Q
JLCPCB Part #
C1983045
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 14V 17.2V 2uA 30.2V 3kW 646.5A@8/20us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS