SMLJ12CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ12CA-QH
JLCPCB Part #
C1983108
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 12V 14.7V 25.9V 2uA 3kW 754A@8/20us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS