SMCJ8.5CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ8.5CA-QH
JLCPCB Part #
C1517970
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10.4V 18.7V 20uA 521A@8/20us 8.5V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS