SMCJ64CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ64CA-QH
JLCPCB Part #
C1517989
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 250.9V 39A@8/20us 64V 78.6V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS