SMCJ58CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ58CA-Q
JLCPCB Part #
C3713687
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 16.1A 1uA 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS