SMCJ58A-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ58A-Q
JLCPCB Part #
C1981510
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 257A@8/20us 38V 58V 71.2V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS