SMCJ54CA-Q
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ54CA-Q
JLCPCB Part #
C1977245
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 107.1V 1uA 54V 66.3V 91A@8/20us TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS