SMCJ30CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ30CA
JLCPCB Part #
C3719464
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 30V 31A 33.3V 48.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS