SMCJ22CA
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ22CA
JLCPCB Part #
C3720516
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS