SMCJ18A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ18A-QH
JLCPCB Part #
C1982389
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18V 1uA 22.1V 257A@8/20us 38V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS