SMCJ10CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMCJ10CA-QH
JLCPCB Part #
C1517985
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10V 12.3V 22.1V 441.5A@8/20us 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS