SMBJ70CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ70CA-QH
JLCPCB Part #
C1518457
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 104V 178.1V 1uA 22A@8/20us 70V Bidirectional TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS