SMBJ64CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ64CA-QH
JLCPCB Part #
C3705772
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 5.9A 600W 64V 71.1V Bidirectional TVS SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS