SMBJ220CA-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMBJ220CA-QH
JLCPCB Part #
C1518435
Package
DO-214AA
Description
-55℃~+150℃ 1uA 220V 272V 462.8V 600W 8.5A@8/20us Bidirectional TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS